Omake | SKU:
363 Omk.WFL11.E12.0201.Z5F
Omake WFL11.E12.0201 Tekli Waffle Makinesi Kalp Model, Zamanlayıcılı, Elektrikli
7,739.90TL
Birim fiyat
/
Mevcut değil
1 Haziran Pazartesi günü kargoda
Açıklama
Açıklama
Standart Özellikler
• Tekli model
• Manuel zamanlayıcılı model
• Teflon kaplı yapışmaz pişirme yüzeyi ve üst gövde
• Kolay değiştirilebilir teflon pişirme kalıpları
• Paslanmaz çelik gömülü ısıtıcılar ile hassas
sıcaklık kontrolü
• Farklı sıcaklık ayarlarında çalıştırma
• Seri pişirmelerde yüksek performans
• Gösterge ve sinyal lambaları
• Paslanmaz çelik alt gövde
• Gıda ile temasa uygun pişirme kalıpları ve gövde
Teknik Özellikler
| Ürün Ölçü | 225x295x295 |
| Ambalaj Ölçüsü | 245x345x315 |
| Netğırlık | 5,0 |
| Brütğırlık | 5,5 |
| Güç (kW) | 1,3 kW |
| Sigorta Seçimi | 1×16 A |
| Kablo Kesiti | 3×1,5 mm |
| Çalışma Voltaj (V) | 1P 230VAC |
| Frekans | 50-60 Hz |
